Yetişkin Sayısı
- +
Çocuk Sayısı
- +

Lütfen çocuk doğum tarihini seçiniz
Yetişkin Sayısı
- +
Çocuk Sayısı
- +

Lütfen çocuk doğum tarihini seçiniz
Haritada göster
Haritada göster

Filtreler
Sırala: Akıllı Fiyata göre İsme göre

Bodrum Otelleri

Bodrum Otelleri

2 Yetişkin

Sırala: Akıllı Fiyata göre İsme göre
The Oba Hotel

The Oba Hotel

Turkiye, Muğla, Bodrum

Aile Oteli Aquapark Denize Sıfır Balayı Oteli Çocuk Dostu
Fiyatlar için tarih seçiniz.
Alya Sierra Bodrum

Alya Sierra Bodrum

Turkiye, Muğla, Bodrum

En İyi Fiyat Güvencesi

Aile Oteli Muhafazakar Otel Balayı Oteli Çocuk Dostu İleri Yaş Dostu
Fiyatlar için tarih seçiniz.

Bodrum

Muğla Bodrum

Muğla’nın 13 ilçesinden bir tanesi olan Bodrum, gözde tatil merkezlerinden biri olarak bilinmektedir. Denizden 10 metre yükseklikte bulunan ilçenin, gezilip görülecek pek çok mekanı olduğunu ifade etmek olanaklıdır.

Muğla Bodrum’a Ulaşım

Muğla Bodrum’a ulaşım noktasında pek çok farklı seçenek bulunmakta olup bunların her biri, ziyaretçilerin konforlu bir şekilde seyahat etmesini olanaklı kılmaktadır. Ziyaretçiler, doğrudan Bodrum’a giden otobüsleri kullanabilir ve kara yolu ile ilçeye ulaşabilir. Bunun yanı sıra Uluslararası Bodrum Milas Havalimanı üzerinden de ilçeye gidilebilmektedir. Havalimanı Bodrum’un merkezine 36 km uzaklıkta bulunur. Buradan havaalanı araçlarıyla ya da taksi aracılığıyla da ilçeye ulaşım sağlanabilir.

Muğla Bodrum’da Gezilecek Yerler

Tarihi ve doğal güzelliklere sahip olan ilçe kapsamında gezilecek pek çok yer bulunur. Muğla Bodrum’da gezilecek yerler listesinde, ön planda yer alan yerleri aşağıdaki gibi sıralamak olanaklıdır:

Bodrum Sualtı Arkeoloji Müzesi

Türkiye’deki tek sualtı müzesi olan Sualtı Müzesi, kale içerisinde yer almakta olup ilçe kapsamında ve çevre yerlerde yapılan su altı kazılarından çıkan kanıtların sergilendiği bir müzedir.

Bitez Plajı

Bitez Plajı, Bodrum’da gezilecek yerler kapsamında yer alan plajlardan bir tanesidir. Bodrum’un en uzun sahil şeridine sahip olan plaj, pek çok aktiviteyi bünyesinde barındırmaktadır.

Usuluk Koyu Tabiat Parkı

Pek çok ağaç türüne sahip olan Usuluk Koyu Tabiat Parkı, gündelik hayatın stresinden uzaklaşmak isteyen kişilerin ziyaret ettiği alanlardan bir tanesidir. Sessiz ve sakin bir ortama sahip olan tabiat parkı, her yıl yüzlerce turist tarafından ziyaret edilmektedir.

Bodrum Tuzla Kuş Cenneti

İlçe merkezine 25 km mesafede yer alan kuş cenneti, tam 125 farklı kuş cennetini bünyesinde barındırmaktadır. Kuş türlerinin içerisinde en fazla dikkat çekenlerden biri flamingo olarak bilinmektedir.

Muğla Bodrum’da Ne Yenir?

Bodrum’a gitmek isteyen kişiler, burada ne yenileceğini merak etmekte ve konuyla ilgili araştırma yapmaktadır. Bodrum’da ne yenir sorusu kapsamında; fast food, yöresel yemekler başta olmak üzere pek çok lezzetin tadılabileceğini ifade edebiliriz. Muhteşem lezzetleri ve manzarasıyla Bodrum’un, Muğla’nın en özel ilçelerinden biri olduğu bilinmektedir.