Yetişkin Sayısı
- +
Çocuk Sayısı
- +

Lütfen çocuk doğum tarihini seçiniz
Yetişkin Sayısı
- +
Çocuk Sayısı
- +

Lütfen çocuk doğum tarihini seçiniz
Haritada göster
Haritada göster

Filtreler
Sırala: Akıllı Fiyata göre İsme göre

Kızılot Otelleri

Kızılot

2 Yetişkin

Sırala: Akıllı Fiyata göre İsme göre
Selge Beach Resort & SPA

Selge Beach Resort & SPA

Turkiye, Antalya, Side

12 Taksit Fırsatı

En İyi Fiyat Güvencesi

Aile Oteli Muhafazakar Otel Aquapark Denize Sıfır Balayı Oteli
30 güne kadar %10 kesinti ile iade
Fiyatlar için tarih seçiniz.

Kızılot

Muhafazakâr Side Otelleri

Türkiye’nin önde gelen tatil ve turistik alanları içerisinde ilk sıralarda yer alan Side pek çok doğal güzelliği içerisinde barındırıyor.

Bundan dolayı her yıl binlerce yerli ve yabancı turist Side’yi tatil yapmak için ziyaret ediyor. Böylece pek çok konaklama seçeneğini içerisinde barındıran Side’de bulunan Muhafazakâr Side otelleri de en uygun konaklama ve tatil seçenekleri arasında ön planda yer alıyor.

Özellikle son zamanlarda Türkiye’de son derece fazla yaygınlaşan ve tercih edilebilirliği yüksek olan muhafazakâr ve İslami oteller avantajlı, uygun konaklama seçenekleri arasındadır. Türkiye’nin popüler ve gözde tatil yörelerinden biri olan Side’de pek çok muhafazakâr ve İslami otel mevcuttur. Bu oteller son derece konforlu ve nezih bir ortamda hizmetlerini sürdürmektedir.

Muhafazakâr ve İslami oteller, özellikle tatil bölgelerinde yaygın hizmet verirler. Türkiye’nin en gözde tatil yörelerinden biri olan Side’de pek çok muhafazakâr ve İslami otel bulunmaktadır. Muhafazakâr ve İslami otellerin ana amacı ise tatilleri boyunca İslami görevlerini aksatmak istemeyen kişiler için en uygun ortamın oluşturularak İslami kurallar çerçevesinde bir konaklama imkanı sunulmasıdır.

Muhafazakâr ve İslami otellerde yaşam tarzı ve dini kurallara saygı ön planda tutulur. Böylece Muhafazakâr ve İslami otelleri tercih eden kişilere rahat, nezih ve konforlu bir tatil olanağı sunulur.

Ayrıca yerli ve Müslüman turistlerin yanında yabancı ve Müslüman turistlerin de muhafazakâr ve İslami otelleri sıklıkla tercih ettiği görülür.

Türkiye’nin hemen hemen her ilinde ve özellikle tatil yörelerinde bulunan muhafazakâr ve İslami oteller pek çok olanağa ve konfora sahiptir. Böylece bu otelleri tercih eden kişilere dini kurallar çerçevesinde rahat bir tatil olanağı sunulur.

Muhafazakâr ve İslami oteller, ailecek tatil için de en uygun mekânlar arasında üst sırada yer alır.

Özellikle Side bölgesinde pek çok muhafazakâr ve İslami otel vardır. Bu otellerde imkânlar ve olanaklar doğrultusunda verilen hizmetler değişim gösterebilir. Fakat hepsinin ortak özelliği dini inanca ve İslam’ın getirdiği kurallara saygı ve bu kuralların yerine getirilmesidir.

Tüm Türkiye’de bulunan Muhafazakâr ve İslami oteller başlıca şu tatil yörelerinde ağırlıklı olarak faaliyet gösterir;

Side muhafazakâr ve İslami otelleri,

Antalya muhafazakâr ve İslami otelleri,

Alanya muhafazakâr ve İslami otelleri,

Fethiye muhafazakâr ve İslami otelleri,

Bodrum muhafazakâr ve İslami otelleri,

Çeşme muhafazakâr ve İslami otelleri,

Marmaris muhafazakâr ve İslami otelleri,

Ölüdeniz muhafazakâr ve İslami otelleri,

Ayrıca muhafazakâr ve İslami oteller Bursa, Yalova ve İstanbul gibi pek çok tatil bölgesinde de faaliyet alanına sahiptir.

Öte yandan kaplıca ve kış turizmi için de çeşitli bölgelerde pek çok Muhafazakâr ve İslami otel seçeneği mevcuttur.

Tatilini İslami kuralları aksatmadan yapmak isteyen kişiler için muhafazakâr ve İslami Side otelleri oldukça uygun ve avantajlı bir seçenektir. Böylece kişilere İslami kurallar çerçevesinde rahat, konforlu, olanakları geniş, nezih bir tatil olanağı sunulur.

Muhafazakâr ve İslami Side Otelleri

Muhafazakâr ve İslami Side otelleri kişilerin inançları doğrultusunda en uygun tatili yapabilmeleri açısından muhteşem bir seçenektir. Faaliyet alanları oldukça geniş olan muhafazakâr ve İslami otellerde dini kurallar ön planda tutularak hizmet verilir.

Ayrıca muhafazakâr ve İslami Side otellerini yerli Müslüman turistlerle beraber yabancı Müslüman turistler de sıklıkla tercih eder. Bu ise hem daha canlı ve hem de kültürel açıdan daha zengin nezih bir tatil olanağı sunar.

Muhafazakâr ve İslami Side otellerinin pek çok özelliği ve imkânı bulunmaktadır. Bu özellikler ve imkânların ise ortak amacı dini kuralları aksatmadan nezih bir tatil olanağı sunabilmektir ve şu şekilde sıralanması mümkündür;

Muhafazakâr ve İslami Side otelleri helal turizm sertifikasına sahiptir.

Kadınlar ve erkekler için ayrı bölümler bulunur. Bu bölümler otellerin imkanları doğrultusunda havuz, sauna, hamam, spor merkezleri, güzellik merkezleri ve masaj alanları şeklinde özetlenebilir.

Kadınlar için ayrılan bölümlerde kadın çalışanlar, erkekler için ayrılan bölümlerde erkek çalışanlar hizmet verir.

Namaz vakitleri aksatılmaksızın duyurulur. Abdest almak için uygun ortak alanlar mevcuttur. Ayrıca namaz için mescitler bulunur.

Odalar İslami kurallar çerçevesinde dizayn edilmiştir. Kıble yönünü belirten işaretler, abdest almak için uygun lavabolar, namaz için alanlar, seccade, tesbih, eşarp ve Kur’an-ı Kerim her odada bulunur.

Yemekler tamamen İslami kurallar çerçevesinde hazırlanır ve servis edilir. İslam dininin yasakladığı hiçbir yiyecek servis edilmez.

Yemek alanları tercihe göre aile salonu, kadın ve erkekler için bireysel alanlar olarak mevcuttur.

Alkol tüketimi ve satışı kesinlikle yasaktır. Ayrıca dışarıdan alkol temini ve otel sınırları içerisinde tüketimi de yasaklar arasında yer alır.

Aile veya çift şeklinde tatil yapmak isteyen kişiler aynı odalarda kalmak istediklerinde aile cüzdanı göstermeleri zorunludur.

Yukarıda sayılan başlıca kurallar çerçevesinde muhafazakâr ve İslami Side otellerinde konforlu bir tatil olanağı sunulur.

Muhafazakâr ve İslami Side Otel Fiyatları

Muhafazakâr ve İslami Side otel fiyatları, otellerin sahip oldukları imkanlar doğrultusunda değişim gösterir. Fakat sayılarının oldukça fazla olması her bütçe ve her kesime hitap etmelerini de sağlar. Öte yandan muhafazakâr ve İslami Side otellerinde erken rezervasyon olanaklarından faydalanmak da mümkündür.

Özellikle konforlu bir yaz tatili geçirmek isteyen kişiler, erken rezervasyon olanaklarından henüz kış mevsiminde dahi yararlanabilir ve bu doğrultuda en uygun ödeme planı sunulur. Böylece son derece konforlu ve dini kurallar aksatılmaksızın nezih bir tatil olanağı elde edilebilir.

Ayrıca muhafazakâr ve İslami Side otelleri son derece gelişmiş bir güvenlik ağına sahiptir. Bu ise özellikle aile tatilleri için oldukça uygun bir seçenektir.