Kurban Bayramı Sharm El Sheikh


İletişim :  +90 850 811 8588         +31203082838

Sharm Bölgesini Neden Tercih Edilmeliyiz , 

·         Kapı vizesi bile gerekmediği için vize sıkıntısı olmadan gidebileceğiniz Ege & Akdeniz bölgesini aratmayan  ve aynı zamanda sizlere yurtdışı deneyimini yaşatan gözde bir tatil cennetidir.

·         Yıl boyu ortalama: 22-28 C°. Nem çok düşük, yaz ve kış meltem rüzgarları vardır. Bu yüzden Ağustos ayında bile hissedilen sıcaklık Akdeniz bölgesinden daha düşüktür.

·         Dünyanın en ünlü dalış merkezi Dahab'da

·         Akvaryumlarda görebileceğimiz balıklar ve rengârenk mercanlarla bir arada yüzme deneyimini hep beraber keşfediyoruz.

  TUR PROGRAM DETAYI

 SHARM EL SHEIKH -KIZILDENİZ

4 Gece 6 Gün Seçilecek Kategori Otelde Yarım Pansiyon veya Ultra Her şey Dahil Konaklama(Seçilen otel kategorisine göre değişmektedir)

Vizesiz Giriş İmkanı...

Uçaklı Paket

 Seyahate Dahil Olan Hizmetler

-Türk Hava Yolları veya Özel Havayolları ile İstanbul &Sabiha Gökçen Hv. Lim -Sharm el Sheikh / Sharm el Sheikh-İstanbul Hv. Lim. Hatlarında ekonomi sınıf uçak bileti

- Havalimanı Vergileri

- Sharm el Sheikh'te seçilecek kategorideki otele göre 4 gece 6 gün her şey dahil veya ultra her şey dahil konaklama (Seçilen otel kategorisine göre değişmektedir)

- Zorunlu Seyahat Sigortası (Mesleki sorumluluk sigortasıdır)

- Havalimanı Karşılama ve Transfer Hizmetleri

 Seyahate Dahil Olmayan Hizmetler

- Yurtdışı Çıkış Harcı

- Ekstra Turlar

- Mısır'a vizesiz gitme imkanınız bulunmaktadır. Ancak bu kapsamda Sadece Sharm el Sheikh havalimanına iniş yapıp aynı havalimanından dönüş yapılması ve Güney Sina Bölgesinden dışarıya çıkılmaması gereklidir.

- Mısır Sınır Vizesi Güvenlik Soruşturması Hizmeti (175 USD) (Sadece 18-45 arası yaş grubunda bulunan normal pasaport hamili misafirlerimiz vize ücretine ilaveten öderler. Diğer yaş grupları, Yeşil Pasaportlu misafirlerimiz ÖDEMEZLER. Bu işlem 15-21 gün arası sürebilmektedir. Herhangi bir sıkıntı ile karşılaşmamak üzere geziye vakitlice kaydolup pasaportunuzun resimli sayfasını whatsapp üzerinden satış temsilcimize ulaştırmanızı önemle tavsiye ederiz)

- Mısır Yerel Hizmet Bedelleri (Kişi başı 15 USD nakit olarak havalimanında toplanacaktır)

- Yukarıda ve programda dahil olduğu açıkça belirtilmemiş her türlü hizmet

- Pasaportunuzun en az 6 ay geçerliliği olması gerekir.

- Seyahat Güvence Paketi: Vize reddi ile karşılaşan misafirlerin veya hastalık sorunu nedeni ile tura katılması mümkün olmayacak misafirlere tur bedeli kadar ödeme yapılmasını sağlamaktadır.( Seyahat iptali nedeniyle tazminat başvurularında uygulanacak sigortalı katılım payı (muafiyet) %20 oranındadır. Teminat detayları sigorta şartnamesinde yer almaktadır. Bununla birlikte bagaj kaybından, hasarına, ferdi kaza teminatına kadar birçok ek teminatı barındırmaktadır. NOT: Seyahat Güvence Paketi fiyatı katıldığınız turun bedeline göre değişiklik göstermektedir.

Fiyatlandırma

Kişi başı 709 USD'den başlayan fiyatlarla.