Yetişkin Sayısı
- +
Çocuk Sayısı
- +

Lütfen çocuk doğum tarihini seçiniz
Yetişkin Sayısı
- +
Çocuk Sayısı
- +

Lütfen çocuk doğum tarihini seçiniz

Seçmiş olduğunuz tarihler arasında aradığınız kriterlere uygun sonuç bulunmamaktadır. Avantajlı fiyatlarımızdan yararlanmak için arama kriterlerinize göz atabilirsiniz.


Yokuşbaşı

Muhafazakâr Bodrum Otelleri

Türkiye’nin en gözde tatil mekanlarından biri olan ve her yıl binlerce yerli ve yabancı pek çok turiste ev sahipliği yapan Bodrum’da tatil ve konaklama seçenekleri oldukça çeşitlidir. Bu çeşitler ise otel, apart, pansiyon, kiralık villa, kamp alanları şeklinde sınıflandırılır.  Muhafazakâr Bodrum Otelleri ise en çok tercih edilen otel ve konaklama seçeneği arasında yer alır.

Muhafazakâr Bodrum otelleri, tatillerini Bodrum gibi harika bir tatil yöresinde nezih bir şekilde geçirmek isteyen kişiler için en uygun tatil seçeceğidir. Türkiye’nin neredeyse bütün illerinde ve önde gelen turizm mekânlarında bulunan muhafazakâr ve İslami oteller, yaygın olarak tercih edilen konaklama çeşitleri arasındadır.

Tatil için içerisinde pek çok olanağı barındıran muhafazakâr oteller, özellikle dini yaşama daha fazla hassasiyet gösteren ve tatil esnasında da dini kuralları aksatmadan tatil geçirmek isteyen kişiler tarafından sıklıkla tercih edilir. Öte yandan bu muhafazakar otellerde İslam dinine ait her türlü kural göz önünde bulundurularak hareket edilir. Böylece dini kurallara uygun konforlu bir hizmet sunulması amaçlanır.

Muhafazakâr Bodrum otelleri arasında pek çok seçenek vardır. Bodrum’un gözde bir tatil yöresi olması da bu seçeneklerin çeşitliliği ile doğrudan alakalıdır. Böylece her bütçe ve kesime uygun bir tatil olanağı Muhafazakâr Bodrum otellerinde sunulur.

Muhafazakâr Bodrum otellerinde dini kurallar ve kişisel yaşama saygı ön planda tutulur ve bu doğrultuda yüksek standartlarda kaliteli bir hizmet sunulur. Böylece muhafazakâr Bodrum otelleri en sık tercih edilen konaklama seçenekleri arasında ilk sıralarda yer alır.

Her türlü imkânı dini kuralları göz önünde bulundurarak müşterilerine sunan muhafazakâr Bodrum otellerinde yaşama ve İslam’a saygı ön plandadır. Bütün olanaklar İslam dininin getirileri etrafında şekillenir ve bu kaliteli bir hizmet olarak müşterilere yansıtılır. Bu kaliteli hizmetin bir parçası olarak her yıl binlerce yerli Müslüman turiste ek olarak binlerce yabancı Müslüman turistlerin de Bodrum muhafazakâr otellerde tatil yaptıkları görülür. Özellikle yaz sezonunda Bodrum muhafazakâr oteller tam kapasite ve oldukça canlı bir hizmet sunarlar.

Neredeyse Türkiye’nin bütün illerinde ve turizm faaliyetlerine göre yaz turizmi, inanç turizmi, kış turizmi, kaplıca turizmi gibi pek çok sahada faaliyet gösteren muhafazakâr oteller yaz turizmi göz önünde bulundurulduğunda en çok aşağıdaki tatil yörelerinde faaliyet gösterir;

Bodrum muhafazakâr ve İslami oteller

Çeşme muhafazakâr ve İslami oteller

Fethiye muhafazakâr ve İslami oteller

Ölüdeniz muhafazakâr ve İslami oteller

Marmaris muhafazakâr ve İslami oteller

Antalya muhafazakâr ve İslami oteller

Side muhafazakâr ve İslami oteller

Yaz turizminin önemli bir parçası olan Yalova, Bursa ve İstanbul’da da pek çok muhafazakâr otel seçeneği vardır. Ayrıca inanç turizminin merkezlerinden biri olan Konya, kaplıca turizminin merkezlerinden biri olan Afyonkarahisar, kış turizminin merkezleri olan Bursa, Kayseri, Erzurum gibi pek çok tatil bölgesinde muhafazakâr ve İslami oteller bulunur.

Muhafazakâr ve İslami Bodrum Otelleri

Tatilini İslami kurallar çerçevesinde geçirmek isteyenler için muhafazakâr ve İslami Bodrum otelleri en uygun seçenekler arasında ön plandadır. İslami kurallar göz önünde bulundurularak dizayn edilen bu otellerde konforlu, nezih ve rahat bir hizmet sunulmak amaçlanır. Bu durum ise tercih edilebilirliği son derece artıran bir unsurdur.

Muhafazakâr ve İslami Bodrum otellerinin pek çok özelliği bulunmaktadır. İslami kurallara uygun şekilde olan bu özelliklerden başlıcaları şu şekildedir;

Muhafazakâr ve İslami Bodrum otelleri helal turizm sertifikasına sahip kuruluşlar olarak faaliyet gösterirler.

Namaz vakitleri duyurulur. Abdest almak için geniş ve kullanışlı abdest alanları, namaz kılmak için mescitler bulunur.

Odalar tamamen İslami kurallar doğrultusunda tasarlanır. Her odada abdest almak için uygun lavabolar, kıble işaretleri ve namaz alanları, tesbih, seccade, eşarp ve Kur’an-ı Kerim vardır.

Otele ait tüm tesisler kadın ve erkek olarak bölümlere ayrılır. Kadınlara ait bölümlerde kadın personeller, erkeklere ait bölümlerde erkek personeller hizmet verir.

Yemek salonları aile ve kadın erkek ayrı şekilde tercihe göre düzenlenir.

Yemekler tamamen İslami kurallara göre hazırlanır ve servis edilir. İslam dininin yasak ettiği yiyeceklerin hazırlanması ve servisi kesinlikle söz konusu değildir.

Alkol satışı, dışarıdan temin edilerek otel sınırlarında tüketimi yasaktır.

Aile ve çift olarak tatil yapmak için gelip aynı odada kalmak isteyen kişilerde evlilik cüzdanı kontrolü yapılır.

Yukarıda belirtilen özellikler doğrultusunda muhafazakâr ve İslami Bodrum otellerinde konforlu, saygılı ve kaliteli bir hizmet sunulması amaçlanır.

Bodrum Muhafazakâr ve İslami Otel Fiyatları

Bodrum muhafazakâr ve İslami otel fiyatları otelin segmenti ve sahip olduğu kapasite doğrultusunda değişim gösterir. Ayrıca otelin sahip olduğu imkânlar da fiyata etki eden unsurlar arasında yer alır. Fakat Muhafazakâr ve İslami Bodrum otellerinin değişmeyen ortak özelliği İslami kurallar doğrultusunda bir hizmet anlayışı benimsemesidir. Böylece İslami kurallar çerçevesinde konforlu ve nezih bir tatil anlayışı ile hareket edilir.

Muhafazakâr ve İslami Bodrum otellerinde erken rezervasyon seçenekleri ile oldukça uygun fiyatlara tatil yapılabilir. Yaz tatili için henüz kış mevsiminde erken rezervasyon olanakları sayesinde en uygun fiyata yüksek standartlarda bir tatil olanağı sunulur. Öte yandan henüz kış mevsiminde rezervasyon yapıldığından dolayı uygun ödeme seçenekleri ve taksitlendirmeler müşterilere sunulur.

Muhafazakâr ve İslami Bodrum otelleri, genel olarak oldukça geniş bir alan üzerine kurulduğundan son derece rahat ve ferah tesisler olarak faaliyet gösterir. Öte yandan içerisinde bulunan imkânlar ve otellerin çeşitliliği her bütçeye hitap etme olanağına sahiptir. Özellikle aile tatili için ve çocukların sağlıklı vakit geçirmesi amacıyla tasarlanan mekanlar her açıdan güvenli bir tatil olanağı sunar.